Zaznacz stronę

Wieloletnia praktyka, połączona z bieżącym rozwojem wiedzy medycznej, indywidualne podejście do Państwa pupila z holistycznym spojrzeniem na problem, współpraca z lekarzami specjalistami oraz z jednostkami naukowymi w kraju i za granicą – to klucz do zdrowia naszego pacjenta

DR NAUK WETERYNARYJNYCH SYLWIA KAJDASZ

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, tytuł Doktora Nauk Weterynaryjnych obroniłam w 2003 r. w 2009 roku ukończyłam Studia Specjalizacyjne z zakresu „ Choroby Psów i Kotów” . Uczestniczyłam z stażach w LMU w Monachium u Prof. W. Krafta. Do 2007 roku pracowałam dydaktycznie-naukowo na Klinice Chorób Wewnętrznych Psów i Kotów, co zaowocowało popełnionymi publikacjami naukowymi gł. w tematach dietetyki zwierząt, chorób wątroby kotów, diagnostyki stłuszczenia wątroby kotów – biopsja cienkoigłowa.  Z Kliniką Chorób Psów i Kotów Wydziału Medycyny Weterynaryjnej bezpośrednio byłam związana do 2009 r. co zaowocowało szeroką współpracą z licznymi specjalistami pod względem naukowo-klinicznym. Od 2008 roku pracuję w swoim gabinecie weterynaryjnym Primo-Wet Sylwia Kajdasz we Wrocławiu na Oporowie świadcząc usługi lekarza weterynarii gdzie tak jak u ludzi Lekarz Pierwszego Kontaktu – patrzę na swojego Pacjenta Zwierzaka – całościowo.

WSPÓŁPRACA

Dobro naszych pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego też współpracujemy aktywnie z najlepszymi specjalistami z kraju i zagranicy.

KARDIOLOGIA 

prof. Noszczyk – Nowak Agnieszka

lek. wet. Bednarz – Hebel Patrycja

DIAGNOSTYKA OBRAZOWA

USG, MRI ( tomografia rezonansu magnetycznego) , RTG  z pełnym opisem  – dr nauk wet. Specjalista radiolog Hebel Mateusz

ONKOLOGIA 

dr nauk wet. Hildebrand Wojciech

 

NEUROCHIRURGIA 

i kwalifikacja do operacji – dr nauk wet. Niedzielski Dariusz

KLINIKA JAGGY PRAGA – dr Srenk Peter

HEMATOLOGIA

dr nauk wet. Łukaszewska Janinia

NEUROLOGIA

prof. Wrzosek Marcin

CHIRURGIA KOSTNA i kwalifikacja do operacji 

 

Specjalista chirurg  – Nabzdyk Krzysztof

Dr nauk wet. specjalista chirurg – BIEŻYŃSKI Janusz

MÓWIĄ O NAS

Wspaniały lekarz, który podchodzi z empatią do problemów zwierząt i ich właścicieli. Można zawsze liczyć na panią doktor niezależnie od pory dnia.

— Alicja Bałuta

Mogę serdecznie polecić Panią dr Sylwię Kajdasz. To specjalistka najwyższej rangi, z ogromną wiedzą i indywidualnym podejściem do swoich pacjentów. Lekarz wykazujący dużą przezorność i czujność. Podkreślenia wymaga też szybka reakcja, jeśli potrzebna jest konsultacja lub współpraca między specjalistami. Bardzo polecam i jednocześnie serdecznie dziękuję za wieloletnia opiekę nad moimi zwierzętami.

— Monika Łabęska

Przemiła atmosfera, niezawodna obsługa. Cenie za personalne podejście do pacjenta! Gorąco polecam.

— Monika Raszowska